Страница 1 из 1

Потрібна Ваша допомога

Добавлено: Пн мар 26, 2018 18:39
Romeo
Панове, пробачте що турбую Вас, але потребую Вашої допомоги.
Моя дружина перенесла дуже складні пологи, довелося вливати плазму. Усе закінчилось добре, проте зараз потрібна донорська кров замість використаної. Із необхідних 5 чоловік є 3 (можливо - 4). Для гарантованих 5 потрібні іще 2 донора. Якщо Ви маєте час та можливість, дуже прошу здати кров для моєї дружини.
Кров можна здати за адресою: вул. Берлінського, 12, щодня із 8-00 до 11-00 крім суботи та неділі. Із собою мати паспорт та індентифікаційний код. В реєстратурі сказати, що кров для Азьомової Вікторії Борисівни, пологовий будинок №1. Після здачі видають довідку на місце роботи і довідку в пологовий будинок. Останню можна передати мені, я сам віднесу куди треба. Якщо є можливість - прошу Вас здати кров завтра-післязавтра, а то у пологовому будинку починають задавати питання.
Заранні дякую.

Re: Потрібна Ваша допомога

Добавлено: Вт мар 27, 2018 10:45
Romeo
2 чоловіка уже набирається і навіть більше. Дякую велике за підтримку.

Re: Потрібна Ваша допомога

Добавлено: Вт мар 27, 2018 10:57
Romeo
Згідно із рекомендацією від Moroz додаю інформацію про вимоги до донорів і підготовку до здачі крові.

"Готуючись до здачі крові, необхідно дотримуватись таких правил:

Напередодні, ввечері, необхідно повечеряти, при цьому не можна вживати жирну, смажену, копчену їжу, яйця, молочні продукти та напої, які містять алкоголь.

У день дачі крові бажано відпочити, легко поснідати та не планувати на цей день серйозних справ, інтенсивне фізичне навантаження, прийом алкоголю. Не бажано в цей день управляти транспортними засобами через емоційне збудження, яке буває, як правило, у всіх.

За 2 години до та 2 години після дачі крові палити небезпечно і для Вас, і для того, кому потрапить Ваша кров.

Намагайтесь регулярно і збалансовано харчуватися, вживайте побільше рідини; відмовтесь від вживання алкоголю за 48 годин до процедури; утримайтеся від вживання аспірину, анальгіну і ліків, що містять аспірин і анальгетики, за 72 години до процедури; по можливості, не паліть за годину до процедури; обов'язково виспіться, відпочиньте.

Як харчуватися перед здачею крові:

напередодні відмовтесья від жирного, смаженого, гострого, копченого, молочних продуктів, яєць. Рекомендується солодкий чай, узвар, хліб, сухарі, сушки, відварні крупи, макарони на воді без масла, соки, морси, компоти, мінеральна вода, овочі, фрукти (крім бананів);
вранці, в день кроводачі обов’язково легко поснідати;

Дотримання цих вимог особливо важливе, якщо ви здаєте тромбоцити або плазму. Не виконання цих порад може зашкодити якісно провести сепарацію Вашої крові (відділення необхідних компонентів) і зробить неможливою здачу."

Інформація взята тут:

https://donor.ua/pages/6

Re: Потрібна Ваша допомога

Добавлено: Вт мар 27, 2018 11:39
-tyt--
Совсем рядом со мной. Завтра сдамся.

Re: Потрібна Ваша допомога

Добавлено: Ср мар 28, 2018 12:56
-tyt--
Дали (так правильно, а не "сдали" :) ) кровушку с Морозом и Олей. Вечером Роме справки отдам.

Дача крови - это не больно, не страшно и не так уж и долго. Хотя, в этот раз немного пришлось подождать.
Кстати, за донорство дают два официальных выходных дня на работе (со справками из центра крови) и дают 72 грн. на питание. ИМХО вполне адекватная сумма, на Контрактовой в ПХ это цена нормального обеда.

И еще, из моральных мыслей:
Хотелось бы напомнить некоторым, что они с радостью пользовались Ромиными услугами, когда им надо было ("А можно нас Рома выпускать будет?", "Рома, выпустишь меня?" ).
Но когда помощь понадобилась Роме, то как-то не было видно толпы энтузиастов :(

Re: Потрібна Ваша допомога

Добавлено: Ср мар 28, 2018 16:30
-tyt--
Да, забыл написать, что кровушку у всех нас троих качала
Тимошенко...
Юлия.....
Владимировна!
:)

Не похожа, совсем. А придумать как её небанально спросить про точное совпадение за время процедуры не придумал :(