20.08

Обсуждаем полёты в Ходосовке и на выезде
Аватара пользователя
-tyt--
Сообщения: 2294
Зарегистрирован: Пн сен 07, 2015 10:11

Re: 20.08

Сообщение -tyt-- » Пн авг 21, 2017 16:28

Kir писал(а): Показания приборов расходятся: треккер показывает 107 м набора, БравыйНегр (IQ=1) говорит 120.
Верь "негру". GPS-навигация даёт высоту с очень большой погрешностью.
Кстати, ты пока рекордсмен. До твоего письма я думал, что наибольший набор у Димы (ЕМНИП 83 метра)
Kir писал(а):Посадочное поле в жутком состоянии. Выход на ДТшную глиссаду с четвёртого разворота, совершенного на субъективно безопасной высоте, приводил к кустам-деревам-камышам.
Ножи, мачете в руки и чистить поле от одинокорастущих кустов/деревьев. И да, строить заход на посадку на более летучем аппарате, особенно в парителдьную погоду, оно заметнол сложнее, чем на "Студенте".
Лучше ещё на земле продумать и запомнить такие направления захода, чтобы обеспечить себе наибольшую длину площадки и минимально препятствия и опасности на ней. И да, частенько приходится сбрасывать высоту перед посадкой, крутить нисходящие восьмёрки до выхода на высоту глиссады.
Кстати, в пятницу можем поговорить про принципы захода и осбенности пилотирования на заходе для аппаратов, повыше классом, чем учебный.
Wladimir Marchuk
Warbirds -tyt--(Technician Yearning for Troubleshooting)
55 IAP VVS

Аватара пользователя
KhaitD
Сообщения: 371
Зарегистрирован: Вс сен 06, 2015 23:25
Откуда: Киев
Контактная информация:

Re: 20.08

Сообщение KhaitD » Пн авг 21, 2017 17:18

Не плохо полетали!
Первый полёт который удалось заснять был в условиях южного косяка, прибор показал выигрыш около 5м, длился полёт около 5 с половиной минут. Из-за болтанки вниз-вверх я решил пойти на посадку. Видос позже.
Второй полёт был в период максимального ветра (по прогнозу в 15-16ч) с термичкой. Летал возле старта, потом ушел к кладбищу и там учился летать с прибором, когда набрал около 40м скрутил спираль и тут же показания начали плавно расти. В общем получилось набрать 253м QNH что соответствует 83м над стартом. На такой высоте я был впервые, классное ощущение. Потом там начало стихать, я полетел к старту и по пути наблюдал жуткие "-" на аналоговом варио. Летал я с Андрюхой в динамике, в разных местах горы потому было очень удобно. На 25 минутах я захотел пить (в подвеске со мной летала водичка) и я решил садится, выбрал за цель треугольник возле ступенек и удачно сел прям в его начале!
Не знаю точной причины, то ли угол подвеса, а может боулинг перед полётами, но у меня заболели трапеции и я решил на тогда прекратить полёты. Но тогда раздулось и ушла болтанка (вероятно) и вот ребятки и налетали больше высоты)
Полетели :twisted:

Аватара пользователя
Ivan
Сообщения: 74
Зарегистрирован: Пт сен 11, 2015 21:38

Re: 20.08

Сообщение Ivan » Вт авг 22, 2017 08:52

Парив вперше за останні півтора року. Літав на Студенті, що -Combat2, на якому Діма Хаїт дав мені політата, за що йому велике спасибі.

Перший політ тривав 23 хв з набором висоти 49м(згідно з Діминим прибором). Закінчився політ тим, що пішов у сторону цвинтаря, де мені і просадило. Апарат добре летить, і легко керується.

Наступний політ тривав 46 хв. Літав без прибора, недалеко від кромки, щоб не просадило. Підвіску потрібно буде трохи розшити, щоб можна було легко випрямляти ноги.

Після польотів Кирилл відвіз мене додому, і я віддав парашут Артему Тірьохину на переукладку.

Аватара пользователя
Ivan
Сообщения: 74
Зарегистрирован: Пт сен 11, 2015 21:38

Re: 20.08

Сообщение Ivan » Вт авг 22, 2017 20:00


Аватара пользователя
-tyt--
Сообщения: 2294
Зарегистрирован: Пн сен 07, 2015 10:11

Re: 20.08

Сообщение -tyt-- » Ср авг 23, 2017 14:38

Ivan писал(а):І відоси...
https://www.youtube.com/watch?v=a3lw-TM ... hQKXRzHYev
В повітрі, в основному, все правильно робив. За деякими винятками:
1. В першому польоті не набрав швидкості на глісаді, тому різкий зсув вітру над землею не дав тобі нормально сісти.
2. Хоча захід лихий, але грамотно виконаний зі спіралі - красиво зроблено: https://youtu.be/a3lw-TMuI0o?list=PLE9n ... Yev&t=2759
3. Я так зрозумів, що ось тут https://youtu.be/n8ZNUOk7M1U?list=PLE9n ... zHYev&t=35 ти тільки став підвіску розстібати? І мені здалося, що не з першого разу вдалось розстібнути?
Дуже велика помилка Ваню :evil: , набагато більше досвіченим пілотам вона коштувала дуже і дуже дорого. Краще виконуй правила:
висота 50 метрів над рельєфом - підвіска має бути розстібнута
Вирішив піти на посадку - розстібни підвіску наперед, залиш собі висоту і час на випадок, якщо молнію заклинить

Загальні рекомендації по тактиці:
1. бачиш, що дельтаплан/параплан попереду твого курсу сильно просадило - так задумайся, чи варто туди летіти? Може краще розвернутися і залишитися тут, де тебе піднімає або хоча б не садить?
2. Ось тут: https://youtu.be/fyGWqvGeZoo?list=PLE9n ... zHYev&t=22 Володя розвернувся лише трохи зачепивши сиьний потік над "Сходинками". А ти розвернувся не долітаючи до нього, хоча здається, що в тебе була висота дотягнути трохи далі за Володю і повноцінно розвернутися в потоці.
3. Ось тут було небезпечно: https://youtu.be/n8ZNUOk7M1U?list=PLE9n ... RzHYev&t=5 - ротора від лісополось тебе прихопили. Пощастило, що викрутився.
А попав ти в цю ситуацію тому, шо полетів на північну частину Гори не маючи впевненого перевищення над кромкою. На "ложку" понадіявся? Але, як показує практика, літати на північ без висоти - це скоріше спосіб втратити ще більше висоти, набирають там, прийшовши тудинизько, дуже і дуже рідко. Частіше втрачають і потім шкребуться на південь вже нижче кромки і в роторах. Ти викрутився, а у минулому році Артьом - ні.

По підвісці: ноги старайся випрямляти, щоб витягнути донечко. Не через аеродинаміку, а тому, що до донечка прив'язаний повзун підвісу ьак, що коли ти донечко витягаєш, то повзунок їде назад і підвіска "кладе" тебе в горизонталь. А коли донечко не витягнуте, то підвіска намагається тобі "задрати ніс". Що видно було і з землі, та й на відео в тебе часто прослаблена шворочка, що плечі тримає. А має бути завжди навантажена вона.
Wladimir Marchuk
Warbirds -tyt--(Technician Yearning for Troubleshooting)
55 IAP VVS

Аватара пользователя
Ivan
Сообщения: 74
Зарегистрирован: Пт сен 11, 2015 21:38

Re: 20.08

Сообщение Ivan » Ср авг 23, 2017 20:49

1.3) Так, проблема з підвіскою була, я забув я зкої сторони тянути вірьовку.
2.3) так, тут було небезпечно, і я розумів що попаду у ротор, однак я летів дуже низько, тому думав пройти цей відрізок якнайшвидше. Мені це не допомогло, у роторі я втратив висоту, і при відвертанні від схилу.
Пішов у ту сторону суоріше з цікавості: а раптом? Ні, не повезло)
По підвісці: якщо повністю перейти в горизонталь, то носом спідбар чіпляю. Спробую на амурі.
Дякую за поради)))

Ответить