Занятия на выходных (новая тема)

Обсуждаем полёты в Ходосовке и на выезде
Закрыто
Аватара пользователя
Rei
Сообщения: 134
Зарегистрирован: Вс сен 06, 2015 21:38

Re: Занятия на выходных (новая тема)

Сообщение Rei » Чт май 23, 2019 14:41

KhaitD писал(а):
Чт май 23, 2019 10:00
Rei писал(а):
Ср май 22, 2019 22:09
Наконец-то дошли руки подрезать полуторачасовой видос:
https://www.youtube.com/watch?v=wvQ2wVh ... e=youtu.be
Некоторые тайм-коды:
07:57 - первая спираль за день
16:43 - спирулирую
24:54 - снесся за кромку, не стал рисковать пытаться дальше центровать поток, принял решение возвращаться назад. Пробиваюсь против ветра

Трэк:
https://www.xcontest.org/world/en/fligh ... 2019/10:18
Чего опять на Детере?)
Первый полет после травмы и 10-ти месячного перерыва. Брать сразу С-15 было бы как минимум неразумно.

Аватара пользователя
-tyt--
Сообщения: 2294
Зарегистрирован: Пн сен 07, 2015 10:11

Re: Занятия на выходных (новая тема)

Сообщение -tyt-- » Чт май 23, 2019 15:42

Nastia Owl писал(а):
Вт май 21, 2019 16:13
Два крайні польоти за неділю :smile:
Третій за вечір:
https://youtu.be/CGzfBDzp68g
https://youtu.be/fhNhb34gHG4

Ще старт не дуже. Не через великий кут, як минулого дня, а навпаки, через дуже замалий куут тангажу на стопі, перед початком розбігу. Погода була відмінна, щоб ставити УТ-шку на потік перед розбігом, а лише згодом стартувати.
Але я це зрозумів уже потім, тому цей раз старт вийшов з прокльовом після кромки і небажаною втратою висоти.
Потім все дуже гарно по техніці пілотування. На 0:15 першого ролика побачила тенденцію апарата відійти від схилу і двічи підкачнула його вправо - молодець! Єдине зауваження: на галсі на південь, знаходячись вже дуже низько, не потрібно було так притискатися до схилу (0:38 першого ролика). Тут з повороту потрібно було виходити десь над дорогою, на неї, чи східніше від неї сідати. А не притискатись до підніжжя, ризикуючи не вилетіти із-за дерев, шо там наросли. Взагалі, потрібно трохи перебудувати відношення до висоти: коли ти нижче половини схилу, то всі думки мають бути лише про захід на безпечну посадку, а не про випарювання, чи виконання польотного завдання. Все інше гарно. Мені здалося, чи лівий крен трохи присутній, не дивлячись на те, що вдень гнуту ліву консоль виправили?

Четвертий за день:
https://youtu.be/CG9eYefYv7U
https://youtu.be/kyeh-B8-0mA

Відмінний старт, хоча і з боковиком.
Із порад, не зауважень: повертати вздовж схилу можна було одразу, а не чекати до 0:08 секунди ролику.
Трохи перестаралася із виходом з правого крену і УТ-шка "радісно" перекинулась у лівий (0:14). Акуратніше дій, коли вже майже виправився крен, будь готова компенсувати перекрен, чи погоду, що тебе буде відхиляти у протилежний крен.
Але молодець, повернулась на курс вздовж Гори, а потім свідомо розвернулась на 180. Молодець. :good:
Трохи затягла вихід з лівого повороту і апарат трохи, але розвернувся до схилу. Підозрюю, що це залишки лівого крену, але треба старатись такі речі не допускати.
Після розвороту на пд. знову дуже близенько до рельєфу і дерев трималась, особливо внизу. Зараз, у цю "молочну" погоду це прокатило, але так буває не завжди. Ще повторюсь: із висоти середини схилу годі випарювати, твоя задача побудувати безпечний захід і виконати гарну посадку. А це робиться трохи далі від схилу.
Посадила гарно, молодець. :good:

Моя думка: з УТ-шки ти майже виліталась, потрібно пересідати на наступний тип. :oops:
P.S. Ти трохи попутала назви роликів, але я їх тут розставив в правильному порядку і в коментарях на Титьюбі відписав, що до чого
Wladimir Marchuk
Warbirds -tyt--(Technician Yearning for Troubleshooting)
55 IAP VVS

.om
Сообщения: 164
Зарегистрирован: Пт ноя 13, 2015 22:11

Re: Занятия на выходных (новая тема)

Сообщение .om » Чт май 23, 2019 19:44

-tyt писал(а): И кто сможет найти на Тытьюбе инструмент поворота видео - подскажите мне где оно сховалось. Пожааалуйста.
они убрали ету фичу из редактора :( sorry
mencoder (mplayerhq.hu) по идее позволяет делать все из command line на практически любом компе

Аватара пользователя
-tyt--
Сообщения: 2294
Зарегистрирован: Пн сен 07, 2015 10:11

Re: Занятия на выходных (новая тема)

Сообщение -tyt-- » Пт май 24, 2019 11:20

На эти выходные по ветру воскресенье выглядит более-менее приемлемым, так что занятие в воскресенье проведем.

Но есть нюансы:
1. Сначала у ангара займемся ремонтом килевой "Конкорда" и изготовлением новой стойки для "В-52".
"Авторам" поломок принять участие обязатеьно, остальные - по желанию. Но тоже будет полезно познакомиться с технологией ремонта.
Костя Турчиновский, твой шуруповерт будет очень уместен.

2. Мне нужно будет уехать с Горы ориентировочно в 16:00. Так что для проведения занятий потребуется пара инструкторов.
Люда, Женя, ваше наличие очень желательно.
Wladimir Marchuk
Warbirds -tyt--(Technician Yearning for Troubleshooting)
55 IAP VVS

luda
Сообщения: 388
Зарегистрирован: Сб сен 05, 2015 22:47

Re: Занятия на выходных (новая тема)

Сообщение luda » Пт май 24, 2019 15:44

Увы и ах, в воскресенье я работаю :(
Да пребудет с нами Подъёмная сила!

Lysenko
Сообщения: 21
Зарегистрирован: Вт сен 04, 2018 08:56

Re: Занятия на выходных (новая тема)

Сообщение Lysenko » Пт май 24, 2019 23:50

Все від Антона залежить :smile:

Аватара пользователя
-tyt--
Сообщения: 2294
Зарегистрирован: Пн сен 07, 2015 10:11

Re: Занятия на выходных (новая тема)

Сообщение -tyt-- » Вс май 26, 2019 08:02

Все поменялось: сегодня, если и буду, то не с утра. Машина заглючила, а она нужна мне вечером. Буду ремонтир, как получится.
Wladimir Marchuk
Warbirds -tyt--(Technician Yearning for Troubleshooting)
55 IAP VVS

Аватара пользователя
-tyt--
Сообщения: 2294
Зарегистрирован: Пн сен 07, 2015 10:11

Re: Занятия на выходных (новая тема)

Сообщение -tyt-- » Пт май 31, 2019 17:07

В воскресенье занятие проведем на этих выходных
Wladimir Marchuk
Warbirds -tyt--(Technician Yearning for Troubleshooting)
55 IAP VVS

Аватара пользователя
Stringer18
Сообщения: 28
Зарегистрирован: Вт ноя 27, 2018 11:56

Re: Занятия на выходных (новая тема)

Сообщение Stringer18 » Сб июн 01, 2019 18:28

Я приду:)

Аватара пользователя
-tyt--
Сообщения: 2294
Зарегистрирован: Пн сен 07, 2015 10:11

Re: Занятия на выходных (новая тема)

Сообщение -tyt-- » Сб июн 01, 2019 20:34

Отлично!
"Тебя уже выпустили?" :D
Wladimir Marchuk
Warbirds -tyt--(Technician Yearning for Troubleshooting)
55 IAP VVS

Закрыто