Заочні змагання - запрошуємо всіх!

Обсуждаем полёты в Ходосовке и на выезде
Ответить
Аватара пользователя
Julia
Сообщения: 64
Зарегистрирован: Пн сен 21, 2015 09:07

Заочні змагання - запрошуємо всіх!

Сообщение Julia » Сб дек 12, 2015 12:59

Всем привет!
В 2016 году ФДСУ планирует провести заочный кубок Украины. Идея заключается в том, чтобы участие могли принимать все пилоты, независимо от того, где они находятся. Пилот летит маршрут, публикует результат на http://www.xcontest.org, получает очки. В конце сезона по итогам определяется победитель.
Если наберется достаточное количество участников - сделаем отдельный зачет для Спорт-класса. Возможно, даже с призом (при наличии спонсорской поддержки).
Что получают молодые пилоты от участия в ЗКУ?
1) Опыт полетов и опыт работы с приборами, планирования маршрутов и т.д.
2) Результаты, по которым можно получить спортивную квалификацию.
3) Рейтинг
4) Много позитива: smile:

Стартовый взнос будет небольшим, возможно, сделаем скидку или бесплатное участие для студентов.

Сейчас спортивная секция проводит опрос, какой формат соревнований привлечет больше желающих принять участие. Варианты такие:

1. Я хочу летать классический ЗКУ с заявкой на полет.
2. Я хочу летать ЗКУ без заявок (в формате Xcontest)
3. Я хочу летать смешанный ЗКУ с понижающим коэффициентом для полетов без заявки.
4. Я хочу летать без заявок с маршрутами по предварительно заявленным ППМ.
5. Я хочу летать смешанный ЗКУ с понижающим коэффициентом для полетов без заявки с маршрутами по предварительно заявленным ППМ.
6. Я хочу два соревнования - заявкам и без заявок. Принимать участие в обоих.
7. Свой вариант (указать, какой именно)
8. Меня не интересуют онлайн соревнования.

Голосовать можно здесь: http://www.nebo-forum.kiev.ua/viewtopic ... 10&t=14315
Если вдруг вы еще не зарегистрированы на федеральном форуме, то самое время это сделать: smile: В крайнем случае, отпишитесь здесь, мы учтем ваш голос.
Дискуссия о преимуществах того или иного формата - здесь: http://www.nebo-forum.kiev.ua/viewtopic.php?f=5&t=14298 У кого нет доступа к теме - обратитесь к модератору (Raven).
Очень прошу присоединиться всех. Голосование продолжается до 12:30 17.12.15.

Готова отвечать на вопросы.
____________________

Всім привіт!
У 2016 році ФДСУ планує провести заочний кубок України. Ідея полягає в тому, щоб участь могли брати всі пілоти, незалежно від того, де вони знаходяться. Пілот летить маршрут, публікує результат на http://www.xcontest.org, отримує очки. Вкінці сезону за підсумками обирається переможець.
Якщо набереться достатня кількість учасників - зробимо окремий залік для Спорт-класу. Можливо, навіть з призом (якщо буде спонсорська підтримка).
Що отримують молоді пілоти від участі у ЗКУ?
1) Досвід польотів та досвід роботи з приладами, планування маршрутів і т.д.
2) Результати, за якими можна отримати спортивну кваліфікацію.
3) Рейтинг
4) Багато позитиву :smile:

Стартовий внесок буде невеликим, можливо, зробимо знижку або безкоштовну участь для студентів.

Наразі спортивна секція проводить опитування, який формат змагань приверне найбільше бажаючих взяти участь. Варіанти такі:

1. Я хочу літати класичний ЗКУ з заявкою на політ.
2. Я хочу літати ЗКУ без заявок (у форматі Xcontest)
3. Я хочу літати змішаний ЗКУ з понижуючим коефіцієнтом для польотів без заявки.
4. Я хочу літати без заявок з маршрутами по зазадалегідь заявленим ППМ.
5. Я хочу літати змішаний ЗКУ з понижуючим коефіцієнтом для польотів без заявки з маршрутами по зазадалегідь заявленим ППМ.
6. Я хочу два змагання - з заявками і без заявок. Братиму участь в обох.
7. Свій варіант (вказати, який саме)
8. Мене не цікавлять он-лайн змагання.

Голосувати можна тут: http://www.nebo-forum.kiev.ua/viewtopic ... 10&t=14315
Якщо раптом ви ще не зареєстровані на федеративному форумі, то саме час це зробити :smile: У крайньому разі, відпишіться тут, ми врахуємо ваш голос.
Дискусія про переваги того чи іншого формату - тут: http://www.nebo-forum.kiev.ua/viewtopic.php?f=5&t=14298 Хто не має доступу до теми - зверніться до модератора (Raven).
Дуже прошу долучитися всіх. Голосування триває до 12:30 17.12.15.

Готова відповідати на запитання.

Аватара пользователя
Julia
Сообщения: 64
Зарегистрирован: Пн сен 21, 2015 09:07

Re: Заочні змагання - запрошуємо всіх!

Сообщение Julia » Пт апр 15, 2016 18:40

Завтра останній день знижок на стартові внески для участі у Кубку Скаженого Собаки. Сплатити можна мені або Жені Лисенко особисто чи перерахувати Віті Морозу на картку (процедура - як при сплаті федеративних внесків).
Сайт змагань
реєстрація

Аватара пользователя
Julia
Сообщения: 64
Зарегистрирован: Пн сен 21, 2015 09:07

Re: Заочні змагання - запрошуємо всіх!

Сообщение Julia » Ср июн 08, 2016 13:09

Всім привіт!
З радістю повідомляємо, що на сайті Кубку Скаженого Собаки запрацювала сторінка результатів.
Результати наразі досить непогані: з 24 врахованих польотів 9 - більше 100 км та 2 - більше 200!
Лідери: Євген Лисенко, Ярослав Козло та Любомир Темник! :Bravo:
Ви настількі круті, що організатори вирішили зробити сюрприз для всіх учасників. Чекайте! :)

Аватара пользователя
Julia
Сообщения: 64
Зарегистрирован: Пн сен 21, 2015 09:07

Re: Заочні змагання - запрошуємо всіх!

Сообщение Julia » Пн мар 06, 2017 21:31

Запрошуємо всіх (як учасників, так і всіх, хто хоче поспілкуватися) на закриття змагань (КСС та ЗКУ) та нагородження переможців.
Місце - Аерос. Час - п'ятниця, 10 березня, 19:00.
Вип'ємо чаю з тортиками, можна буде обговорити формат майбутніх змагань.

Аватара пользователя
-tyt--
Сообщения: 2294
Зарегистрирован: Пн сен 07, 2015 10:11

Re: Заочні змагання - запрошуємо всіх!

Сообщение -tyt-- » Вт мар 07, 2017 18:15

Потенциальным и кинетическим малинщикам, да и просто тем, кто собитрается летать маршруты, хоть со склона, хоть с буксировки, ИМХО стоило бы поинтересоваться.
Конечно, это получается вместо клубного собрания, но.... у нас есть на эту пятницу что-то срочное?
Wladimir Marchuk
Warbirds -tyt--(Technician Yearning for Troubleshooting)
55 IAP VVS

luda
Сообщения: 388
Зарегистрирован: Сб сен 05, 2015 22:47

Re: Заочні змагання - запрошуємо всіх!

Сообщение luda » Вт мар 07, 2017 18:46

По-моему, ничего срочного, что нельзя кулуарно решить в промежутках между награждением и поеданием тортиков, нет ;)
Да пребудет с нами Подъёмная сила!

Аватара пользователя
Julia
Сообщения: 64
Зарегистрирован: Пн сен 21, 2015 09:07

Re: Заочні змагання - запрошуємо всіх!

Сообщение Julia » Ср мар 08, 2017 22:49

Відкрита реєстрація на Кубок скаженого собаки 2017. Сайт змагання
Приєднуйтесь!
Хто хоче дізнатися більше - велкам в Аерос у п'ятницю.

Аватара пользователя
Julia
Сообщения: 64
Зарегистрирован: Пн сен 21, 2015 09:07

Re: Заочні змагання - запрошуємо всіх!

Сообщение Julia » Чт апр 06, 2017 16:12

Нагадую, що до 8.04 діє знижений стартовий внесок на Mad Dog Cup - 2017. Давайте змагатися :smile:

Аватара пользователя
Julia
Сообщения: 64
Зарегистрирован: Пн сен 21, 2015 09:07

Re: Заочні змагання - запрошуємо всіх!

Сообщение Julia » Вт апр 10, 2018 11:05

Друзі, є пропозиція нагородити переможців і закрити минулорічний Кубок скаженого собоаки. А заодно - відкрити наступний!
Дата і місце: п'ятниця, 13-те, 19:00, клуб Альтаїр (28 корпус КПІ, 1-й поверх, кімнату підкаже вахтер).

Спойлер: у нас з'явився спонсор - Олександр Локоть. За його підтримки ми започаткували перехідний Кубок Скаженого Собаки (ну, не зовсім кубок...) :smile:
Приходьте, на цей витвір мистецтва варто подивитися вживу! :-)

Ответить