Страница 1 из 1

Праздник!

Добавлено: Пн авг 16, 2021 18:58
-tyt--
От Сергеева на НДВ было сообщение:
4 вересня ветерани дельтапланеризму збираються на дельтадромі "Кругле городище" поруч з с.Ходосівка.
На зустріч запрошуються всі дотичні до нашого прекрасного хобі, незалежно від досягенень і спортивних регалій. Якщо ви хоч раз тримали дельтаплан в руках і відчували, що таке підйомна сила, ми чекаємо вас на нашому дельтадромі. Берить з собою друзів, що хоч раз відірвались від землі, свої родини і обов`язково дітей, щоб вони відчули смак свіжого вітру на Горі!
Збори не будуть мати точного часу, кожний буде вибирати зручний час для відвідування. Але... дуже бажано, щоб наші піонери дельтапланеризму були на місці з 12 години.
На Горі можно буде подивитись і пощупати сучасні дельтаплани фірми "Аерос". А хто ще в належній формі і при сприятливих метеоумовах, той буде мати можливість політати на чудових крилах.
Фуршет на умовах самозабезпечення, привозіть побільше смачненького і корисного зі своїх городів і садочків.
Приносьте з собою архівні фото, відео, реліквії, цікаві спогади і гарний настрій.
Чекаємо гостей зі всієї України, іногородніх будемо намагатись пристроїти по київським дельтапланеристам.
Хто потребує транспорт для того, щоб добратись від вокзалів до Ходосівки, звертайтесь з заявками до Сергія Сергеєва (0505250259, 0674999970).
Якщо у вас є думки, як зробити зустріч цікавішою, звертайтесь до Калашнікова Миколи Лук`яновича (0973566584), який є головною рушійною силою ціх зборів!